خونه بازی آنلاین ادیتور موزیک ساز لینک کوتاه فروشگاه تماس با ما
ماکو سافت

اختصاصی سازی ابزار

مدیران سایت ها و بلاگ ها در صورت تمایل می توانند ابزارهای موجود در سایت ماکو سافت را بصورت اختصاصی در صفحه وب خود استفاده کنند. این امر با دریافت هزینه انجام خواهد شد.

حذف نام و لینک ماکوسافت

چنانچه می خواهید در سایت یا وبلاگ خود ، ابزار های ما بدون نام و لینک از سایت ماکو سافت باشند، هزینه برای هر یک از ابزارهای موجود در سایت 50 هزار تومان خواهد بود.

از زمان پرداخت هزینه ، ابزار مربوطه به مدت یکسال بدون نام و لینک سایت ماکو سافت به شما ارائه خواهد شد و امکان تمدید سالانه وجود خواهد داشت.
با پرداخت هزینه ، ابزار مربوطه فقط برای یک آدرس سایت یا وبلاگ ، بدون نام و لینک خواهد بود.
در صورت درخواست حذف نام و لینک برای 5 ابزار یا بیشتر، بطور همزمان ، هزینه نهایی شامل 30 درصد تخفیف خواهد شد.
ویرایش ابزار های موجود در سایت

سفارشی کردن ابزار های موجود در سایت ، شامل تغییرات در متن ، پارامتر های ابزار ، گرافیک و تصاویر بکار رفته در ابزار ، ویرایش اندازه و نوع نمایش ابزار ها و همچنین ویرایش امکانات ابزار می باشد که و هزینه آن بسته به نوع ویرایش ، 200 هزار تومان به بالا خواهد بود.

ساخت ابزار جدید اختصاصی

علاوه بر ویرایش ابزار های فعلی ، شما امکان سفارش ابزار های جدید را با توجه به زمینه فعالیت سایت خود و یا ایده های شخصی خواهید داشت که بطور اختصاصی برای شما طراحی ، برنامه نویسی و ارائه می گردد و هزینه آن بسته به نوع سفارش ، 500 هزار تومان به بالا خواهد بود.

جهت اختصاصی سازی ابزار ها کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال نموده تا درخواست با توجه به ویرایش های مورد نظر شما بررسی شود :
رضا جعفری رندی

رضا جعفری رندی هستم مدیر و نویسنده وبسایت ماکو سافت

علاقه خاصی به برنامه نویسی دارم javascrip,html,css,php رو تاحدودی بلدم همچنین کار با وردپرس و افزونه سازی برای وردپرس رو هم کار کردم و اپلیکیشن هم میتونم بسازم

در زمینه گرافیک هم که دست دارم :دی

instagram id: @reza_jafari_rendi